قوانین و مقررات :

 

1-  کلیه فعالیت های وب سایت رسمی گرافیش به آدرس Grafish.ir کاملا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه در این حوضه می باشد. ضمنا هر گونه تغییر در قوانین و مقررات سایت گرافیش در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و استفاده شما  از سایت Grafish.ir به معنی پذیرش قوانین و کلیه تغییرات آن می باشد.


2-  تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه و  سایت گرافیش، دارای مجوزهای لازم از مراجع زیربط می‌باشند.

3-  کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها متعلق به "گرافیش » Grafish.ir" بوده و  کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های خریداری شده از سایت و تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر طریقی ممنوع بوده و پیگیرد قانونی دارد. 


4-  خرید فایل از "گرافیش دات آی آر" به آدرس www.Grafish.ir هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری می باشد. (خریدار می تواند از مشتری خود بابت فایل هزینه طراحی یا هزینه ویرایش دریافت کند، اما مجاز به نشر و فروش آن نمی باشد).

 

 

 

درصورتیکه که وبسایت، کانال تلگرام و هرگونه شبکه یا صفحه برخط را راه اندازی نموده و از آن کسب درآمد میکنید می بایست نکات زیر را رعایت کنید:

 

 

 

5-  "وب سایت گرافیش" متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.

6-  "وب سایت گرافیش" هچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده خریدار می باشد .

7-  پس از خرید فایل از "وب سایت گرافیش" به آدرس Grafish.ir لینک دانلود فایل ها برای همشیه در ایمیل و پنل کاربری شما قابل دسترسی می باشد و شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه دوباره ندارید. این خدمتی است که فقط وب سایت گرافیش در اختیار شما قرار میدهد.

8- مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از Grafish.ir به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و ... )، هیچگونه مسئولیتی متوجه این وب سایت نمی باشد.

ERROR


در صورت بروز مشکل و راهنمایی بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید یا از طریق تلگرام در ارتباط باشید.

0415225816

09331677306

info@grafish.ir